Tanec

Náplní semináře je seznámení dětí s jednoduchými, dle zájmu i složitějšími aerobikovými, tanečními i sportovními sestavami. V počátku hodiny se rozcvičíme a protáhneme ztuhlé svaly a poté se již vrhneme do víru tance. V závěru hodinu přijde na řadu krátká jogínská relaxační sestava a dle času popovídání si s dětmi o sportu, zdravé výživě atp.

Kontaktujte nás!

Jóga

Náplní semináře, je seznámit děti s jogou, jogínskou filozofií, povědět jim něco z historie i současnosti jogínského umění a třeba je i motivovat k pravidelným návštěvám lekcí jogy. Hodiny jsou uzpůsobeny věku účastníků. V průběhu semináře se s dětmi seznámíme, předvedeme si a naučíme se postupně různé jogové sestavy - pozdrav slunci, pozdrav měsíci apod. plus  jednotlivé asány vhodné pro jejich věk. Na závěr hodiny přijde na řadu relaxace a naučení se správné technice relaxačního dýchání.

Kontaktujte nás!

Pletený košík/hnízdo

Pojďte si s námi procvičit prstíky při pletení košíčku či hnízdečka z pedigu.

Kontaktujte nás!

Zdobení textilu

Máme pro vás připravena originální razítka, která budete moci použít při tvorbě originálních doplňků. (polštář - 50 Kč, taška - 60 Kč, pytlík - 60 Kč, zástěra - 80 Kč)

Kontaktujte nás!

Batika

Rádi experimentujete? Vyberte si textilní výrobek dle vašich představ a přijďte si k nám hrát se sypkými barvami. (polštář - 50 Kč, taška - 60 Kč, pytlík - 60 Kč, zástěra - 80 Kč)

Kontaktujte nás!

Perník

Máte rádi vůni perníku? Při tomto semináři si ji určitě vychutnáte.

Kontaktujte nás!

Adventní věnec

Vyrobte si s námi adventní věnec jako z pohádky s keramickými perníčky. (varianta na stůl 60 Kč (cena je bez svíček) varianta na zavěšení 50 Kč)

Kontaktujte nás!

Indiánské dobrodružství

Čekají na vás indiáni, kteří vás provedou indiánskou stezkou. V semináři se děti formou her dozví o životu indiánů a odnesou si i vlastní indiánský výrobek.

Kontaktujte nás!

Hrátky s inkoustem

Seminář, ve kterém si děti vyzkouší 3 pokusy a uvidí jak funguje inkoust s různými typy látek.

Kontaktujte nás!

Ovocný podšálek

Děti si vyrobí podšálek s motivem ovoce. Osvojí si správný postup při práci s akrylovou barvou, učí se trpělivosti. Seminář formou hry zdokonaluje vědomosti o různých druzích ovoce a zeleniny + ochutnávka.

Kontaktujte nás!

Dům dětí a mládeže Beroun, příspěvková organizace

U Stadionu 787
266 01 Beroun
IČ: 71294643
Bankovní spojení: 270968724/0300

Kde nás najdete

U Stadionu 787
266 01 Beroun