Novinky

20.09.2021 UPOZORNĚNÍ 27. 9. 2021 KROUŽKY NEBUDOU

Dne 27.9.2021 se nebudou konat žádné zájmové útvary (kroužky). Děkujeme za pochopení Tým DDM Beroun

25.08.2021 Přihlašování na kroužky pro šk.rok 2021/2022

Vážení rodiče, od 23. 8. 2021 je otevřeno přihlašování na kroužky pro školní rok 2021/2022. Jsme moc rádi, že děti do kroužků přihlašujete. Prosím ty, kteří ještě váhají, aby své ratolesti přihlásili včas – místa se plní. Prosím všechny, dodržujte naše pravidla: - Zkontrolujte věkovou kategorii – pokud dítě neodpovídá věkem, bude zapsáno pouze jako náhradník a až poté co se kroužek rozjede, bude možné (pokud bude volná kapacita) dítě přidat. - U kroužků pro rodiče a děti je nutné přihlásit i rodiče (druhá platba bude odmazána). - U plateb uvádějte správný variabilní symbol a do poznámky pište jméno dítěte. Děkujeme a už se těšíme na zahájení činnosti tohoto školního roku.

Luštíme s DDM - Za časů svaté Ludmily

V září nás čekají na Tetíně veliké oslavy výročí smrti Sv. Ludmily. Tušíte, jak se v její době žilo obyčejným lidem? Co stálo za její smrtí a kdo byl jejím vnukem?

Pokud se k nám přidáte a projdete si naši trasu, možná se dozvíte něco nového o tom, jak lidé tehdy bydleli, co si oblékali, co jedli, jestli se zdobili a jak se měnil jejich svět.

Vydejte se s námi na procházku. Povede po asfaltové cyklostezce na levém břehu Berounky a dovede vás až k lomu Alkazar.

Součástí cesty bude opět oblíbené luštění. Získanou tajenku můžete poslat na email luštíme@ddmberoun.cz a nezapomeňte do předmětu napsat heslo „Ludmila“.

Kód 111104
Název Luštíme s DDM - Za časů svaté Ludmily
Místo konání DDM Beroun
Hlavní vedoucí Zuzana Heranová