22.05.2020 INFORMACE K TÁBORŮM

Radostná zpráva, pokud se epidemiologická situace v ČR nezmění, tábory budou! Připravujeme pro Vás dokumenty, které budou odpovídat požadavkům Ministerstva zdravotnictví, následně Vám budou zaslány emailem a také budou ke stažení u jednotlivých táborů. Prosím věnujte jim zvýšenou pozornost. Platby táborů můžete začít provádět.

11.05.2020 DDM BEROUN STÁLE UZAVŘENO

Upozorňujeme, že DDM Beroun je pro veřejnost stále uzavřené. V provozu není dětská herna, společenský sál. Do konce školního roku již zájmové útvary neotevřeme. Prosím sledujte článek AKTUÁLNÍ INFORMACE, kde se vše podrobně dozvíte.

09.03.2020 UZAVŘENÍ DDM BEROUN

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví se od 11. 3. 2020 budova DDM Beroun uzavírá. Nebudou probíhat kroužky, semináře, akce, workshopy a nebude otevřena ani hernička. Ruší se též všechny aktivity v Drahelčicích, Hýskově, Rudné, Zdicích a Žebráku. Děkujeme za pochopení. Mgr. Petra Zavadilová ředitelka DDM Beroun

Mikuláš v Muzeu

Čerti, Mikuláš a andělé zvou všechny děti 1. 12. do Muzea!
Dveře pekel otevře sám mocný Lucifer, kterého by se měly bát hlavně zlobivé děti. Ty hodné se dostanou až k branám nebe, kde je samotný Mikuláš a jeho andělé odmění balíčkem plným dobrot.
Na akci je nutné se předem objednat na tel.: 602 386 012.

Kód 191113
Název Mikuláš v Muzeu