Novinky

22.05.2020 INFORMACE K TÁBORŮM

Radostná zpráva, pokud se epidemiologická situace v ČR nezmění, tábory budou! Připravujeme pro Vás dokumenty, které budou odpovídat požadavkům Ministerstva zdravotnictví, následně Vám budou zaslány emailem a také budou ke stažení u jednotlivých táborů. Prosím věnujte jim zvýšenou pozornost. Platby táborů můžete začít provádět.

11.05.2020 DDM BEROUN STÁLE UZAVŘENO

Upozorňujeme, že DDM Beroun je pro veřejnost stále uzavřené. V provozu není dětská herna, společenský sál. Do konce školního roku již zájmové útvary neotevřeme. Prosím sledujte článek AKTUÁLNÍ INFORMACE, kde se vše podrobně dozvíte.

09.03.2020 UZAVŘENÍ DDM BEROUN

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví se od 11. 3. 2020 budova DDM Beroun uzavírá. Nebudou probíhat kroužky, semináře, akce, workshopy a nebude otevřena ani hernička. Ruší se též všechny aktivity v Drahelčicích, Hýskově, Rudné, Zdicích a Žebráku. Děkujeme za pochopení. Mgr. Petra Zavadilová ředitelka DDM Beroun

Tvořivý víkend

Tvořivý víkend ...práce s různými materiály, hry, soutěže, plavání. V průběhu víkendu se děti zúčastní několika dílniček a jejich výtvory budou postoupeny do soutěže výtvarných prací. Fotografie, které vytvoří, budou odeslány do soutěže clona. Obě části jsou součástí soutěže Pionýrský sedmikvítek. V loňském roce se některým podařilo dostat až do republikového kola a tam uspět.

Kód 191112
Název Tvořivý víkend
Termín konání 29.11.2019 18:00 - 01.12.2019 15:00
Místo konání DDM Beroun
Hlavní vedoucí Petra Zavadilová
Věková skupina 6-15 let
Sraz účastníků V 18:00 v budově DDM Beroun
Vybavení na akci věci které si mohou umazat, spací pytel, karimatka, přezůvky, plavky
V ceně zahrnuto ubytování, strava, pitný režim, materiál na tvoření, lektoři
Cena 300,- Kč