Novinky

22.05.2020 INFORMACE K TÁBORŮM

Radostná zpráva, pokud se epidemiologická situace v ČR nezmění, tábory budou! Připravujeme pro Vás dokumenty, které budou odpovídat požadavkům Ministerstva zdravotnictví, následně Vám budou zaslány emailem a také budou ke stažení u jednotlivých táborů. Prosím věnujte jim zvýšenou pozornost. Platby táborů můžete začít provádět.

11.05.2020 DDM BEROUN STÁLE UZAVŘENO

Upozorňujeme, že DDM Beroun je pro veřejnost stále uzavřené. V provozu není dětská herna, společenský sál. Do konce školního roku již zájmové útvary neotevřeme. Prosím sledujte článek AKTUÁLNÍ INFORMACE, kde se vše podrobně dozvíte.

09.03.2020 UZAVŘENÍ DDM BEROUN

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví se od 11. 3. 2020 budova DDM Beroun uzavírá. Nebudou probíhat kroužky, semináře, akce, workshopy a nebude otevřena ani hernička. Ruší se též všechny aktivity v Drahelčicích, Hýskově, Rudné, Zdicích a Žebráku. Děkujeme za pochopení. Mgr. Petra Zavadilová ředitelka DDM Beroun

Cestovatelé s Eliškou

V listopadu se vydáme na náš druhý společný výlet, který tentokrát zaměříme na zvířátka. Společně vyrazíme do Zoologické a botanické zahrady města Plzně. Chceš zažít dobrodrůžo s kamarádem, nebo poznat kamarády nové, jsi na správném místě.

Kód 191111
Název Cestovatelé s Eliškou
Termín konání 23.11.2019 09:00 - 17:00
Místo konání DDM Beroun
Hlavní vedoucí Eliška Binková
Věková skupina 6-15 let
Sraz účastníků 9:00 v DDM Beroun
Vybavení na akci pláštěnku, pořádnou sváču na celý den a drobné kapesné
Cena 350,- Kč