Novinky

09.03.2020 UZAVŘENÍ DDM BEROUN

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví se od 11. 3. 2020 budova DDM Beroun uzavírá. Nebudou probíhat kroužky, semináře, akce, workshopy a nebude otevřena ani hernička. Ruší se též všechny aktivity v Drahelčicích, Hýskově, Rudné, Zdicích a Žebráku. Děkujeme za pochopení. Mgr. Petra Zavadilová ředitelka DDM Beroun

JAK NA NUDUVítejte na stránkách našeho nového projektu: JAK NA NUDU!
 
Tento projekt byl vymyšlen a založen po rozhodnutí ministerstva zdravotnictví o uzavření škol na základě šíření pandemie COVID-19 způsobené koronavirem SARS-CoV-2. Na základě tohoto rozhodnutí jsme i my byli nuceni uzavřít budovu a přerušit tak konání kroužků a akcí. 
Jelikož naším cílem je vás zabavit (prostřednictvím mimoškolních aktivit a zájmového vzdělávání), cítíme i teď jakousi povinnost poradit vám, jak na nudu, alespoň prostřednictvím dostupných prostředků, kterými jsou v dnešním světě hlavně internet a sociální sítě. 
V následujících dnech tak budete mít možnost odebírat různé videonávody, ale i materiály k vytištění, díky kterým se doma rozhodně nudit nebudete vy, ani vaše děti!
Nezapomeňte nás sledovat také na Facebooku, kde se můžete vždy pod daný příspěvek pochlubit svou fotkou - a možná si i zasoutěžit. Na našem instagramovém účtu se zase dozvíte něco ze zákulisí nejen tohoto projektu.

Doufáme tedy, že se společně zabavíme, alespoň touto cestou a budeme tak na svět koukat zase optimisticky! 
MATERIÁLY KE STAŽENÍ: