Novinky

13.10.2020 DDM Beroun UZAVŘENO do 3.11.2020

Z důvodu vládních nařízení je DDM Beroun stále uzavřeno, ale pro nás to není žádnou překážkou. Vedoucí pedagogové jednotlivých kroužků už vymýšlí nejrůznější varianty, jak bychom mohli společně pokračovat. Na webu MÍT KAM JÍT ( https://mitkamjit.cz) naleznete nejrůznější aktivity, které připravili domy dětí a mládeže z celé ČR, ale také aktivity připravené námi pro vás během našeho jarního projektu JAK NA NUDU (https://www.ddmberoun.cz/projekty-jak-na-nudu). Zvládneme to společně. Všem přejeme pevné zdraví a veselou mysl.

05.10.2020 VYJÁDŘENÍ K UZAVŘENÍ DDM

OMLOUVÁME SE, ALE Z ROZHODNUTÍ KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE STŘEDOČESKÉHO KRAJE JE ČINNOST DDM BEROUN OD 5. 10 DO 18. 10.2020 OMEZENA. JE ZAKÁZÁNA PŘÍTOMNOST OSOB NA KROUŽCÍCH – TUDÍŽ JSME ZAVŘENI. O DALŠÍM POSTUPU VÁS BUDEME INFORMOVAT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. MGR. PETRA ZAVADILOVÁ

09.09.2020 Vstup do prostor DDM pouze s ochranou úst a nosu.

Dle zákona od 10.9.2020 vstup do DDM Beroun pouze s ochranou dýchacích cest (ústa a nos). Prosíme rodiče a děti aby si při vstupu do prostor budovy DDM nasadili roušku či jinou ochranu dýchacích cest. Děkujeme.

04.09.2020 Blíží se začátek kroužků

Většina kroužků začíná v týdnu od 14.9.2020. Konkrétní datum je uvedeno u jednotlivých kroužků. V tuto chvíli je již spuštěno on - line přihlašování na kroužky. V případě potíží s přihlašováním volejte na tel. 774 950 671

02.06.2020 Kroužky 2020/2021

A je to venku ! Kroužky na další školní rok. Zveřejnili jsme pro vás naši nabídku kroužků, kterou neustále rozšiřujeme. Naleznete je v sekci KROUŽKY 2020/2021. Kroužky jsou zatím pouze k vidění, abyste se mohli rozmyslet, který kroužek je pro vás ten pravý. Přihlašování na naše kroužky spustíme 24. 8. 2020 v 18:00 tak buďte připraveni, ať vám nic neuteče.

22.05.2020 INFORMACE K TÁBORŮM

Radostná zpráva, pokud se epidemiologická situace v ČR nezmění, tábory budou! Připravujeme pro Vás dokumenty, které budou odpovídat požadavkům Ministerstva zdravotnictví, následně Vám budou zaslány emailem a také budou ke stažení u jednotlivých táborů. Prosím věnujte jim zvýšenou pozornost. Platby táborů můžete začít provádět.

Otázky k aktuální situaci

15.10.2020


PROČ JE DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE BEROUN UZAVŘEN ?

Z důvodu usnesení vlády je zakázána přítomnost osob na našich kroužcích a jiných akcích    pořádaných ddm beroun.
 
JAK DLOUHO BUDE TENTO STAV TRVAT?
Současné nařízení platí do 3.11.2020.
Situace se ale může změnit kdykoli během této doby.

 
BUDOU NĚKTERÉ KROUŽKY POKRAČOVAT DISTANČNĚ?
V tuto chvílí přemýšlí naši pedagogové jak by se tato možnost dala zrealizovat. Jestli váš kroužek bude nějakým způsobem pokračovat, se včas dozvíte.
 
JAK TO BUDE S PLATBOU ZA KROUŽEK?
Nemusíte se bát, o své peníze nepřijdete. V tuto chvíli doufáme, že budeme moci aktuálně zakázané hodiny nahrait na jaře protažením kroužků do prázdnin (červen). V případě, že by možnost nahrazení ani tak nestačila, podle počtu neuskutečněných setkání vám poměrnou část platby vrátíme. Jen vyčkejme, až bude jasné, kolik takových setkání bude.
 
TÝKÁ SE UZAVŘENÍ  VŠECH AKTIVIT, I TĚCH KTERÉ PROBÍHAJÍ MIMO BUDOVU DDM?
ANO, uzavření se týká všech aktivit a akcí pořádaných domečkem i na jiných místech (Zdice, Hýskov, Žebrák,..) včetně činností pro dospělé, semináře, workshopy či cestovatelské večery.