Novinky

06.11.2020 Berounské putování No.2

Připravili jsme pro Vás cestu plnou úkolů No.2 Stáhněte si soubor otázek s mapou (ke stažení v článku na hlavní stránce vedle obrázku) a vydejte se na cestu po Berouně ! Ke stažení i Berounské putování No.1, No.2 v záložce projekty - berounské putování. Berounské putování je soubor úkolů a otázek které se dají splnit venku na příslušných místech. Úkoly je možné plnit na přeskáčku podle toho jak si naplánujete trasu. Pro velký úspěch jsme pro vás připravili na podzim 2020 další soubor úkolů pod názvem ,,Berounské putování No.2“

29.10.2020 PODZIM S DDM BEROUN

PODZIMNÍ CHALLENGE S DDM BEROUN Přidejte se k nám a našim výzvám pro vás. Každý Čtvrtek a Úterý pro vás vyjde na našich webových a facebookových stránkách nápad na aktivitu kterou si můžete vyzkoušet doma, tak buďte připraveni ať nic nepropásnete ☺️ Stejně jako Vám udělá radost vidět nás, stejně tak udělá radost nám vidět VÁS ! ❤️ Natáčejte, foťte vaši verzi našich aktivit a sdílejte na sociálních sítích (Instagram, Facebook) pod hashtagem #podzimsddmberoun , kde se o naše zážitky můžeme podělit společně. Jsme v tom spolu ⭐️

13.10.2020 DDM Beroun UZAVŘENO do 3.11.2020

Z důvodu vládních nařízení je DDM Beroun stále uzavřeno, ale pro nás to není žádnou překážkou. Vedoucí pedagogové jednotlivých kroužků už vymýšlí nejrůznější varianty, jak bychom mohli společně pokračovat. Na webu MÍT KAM JÍT ( https://mitkamjit.cz) naleznete nejrůznější aktivity, které připravili domy dětí a mládeže z celé ČR, ale také aktivity připravené námi pro vás během našeho jarního projektu JAK NA NUDU (https://www.ddmberoun.cz/projekty-jak-na-nudu). Zvládneme to společně. Všem přejeme pevné zdraví a veselou mysl.

05.10.2020 VYJÁDŘENÍ K UZAVŘENÍ DDM

OMLOUVÁME SE, ALE Z ROZHODNUTÍ KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE STŘEDOČESKÉHO KRAJE JE ČINNOST DDM BEROUN OD 5. 10 DO 18. 10.2020 OMEZENA. JE ZAKÁZÁNA PŘÍTOMNOST OSOB NA KROUŽCÍCH – TUDÍŽ JSME ZAVŘENI. O DALŠÍM POSTUPU VÁS BUDEME INFORMOVAT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. MGR. PETRA ZAVADILOVÁ

09.09.2020 Vstup do prostor DDM pouze s ochranou úst a nosu.

Dle zákona od 10.9.2020 vstup do DDM Beroun pouze s ochranou dýchacích cest (ústa a nos). Prosíme rodiče a děti aby si při vstupu do prostor budovy DDM nasadili roušku či jinou ochranu dýchacích cest. Děkujeme.

04.09.2020 Blíží se začátek kroužků

Většina kroužků začíná v týdnu od 14.9.2020. Konkrétní datum je uvedeno u jednotlivých kroužků. V tuto chvíli je již spuštěno on - line přihlašování na kroužky. V případě potíží s přihlašováním volejte na tel. 774 950 671

02.06.2020 Kroužky 2020/2021

A je to venku ! Kroužky na další školní rok. Zveřejnili jsme pro vás naši nabídku kroužků, kterou neustále rozšiřujeme. Naleznete je v sekci KROUŽKY 2020/2021. Kroužky jsou zatím pouze k vidění, abyste se mohli rozmyslet, který kroužek je pro vás ten pravý. Přihlašování na naše kroužky spustíme 24. 8. 2020 v 18:00 tak buďte připraveni, ať vám nic neuteče.

22.05.2020 INFORMACE K TÁBORŮM

Radostná zpráva, pokud se epidemiologická situace v ČR nezmění, tábory budou! Připravujeme pro Vás dokumenty, které budou odpovídat požadavkům Ministerstva zdravotnictví, následně Vám budou zaslány emailem a také budou ke stažení u jednotlivých táborů. Prosím věnujte jim zvýšenou pozornost. Platby táborů můžete začít provádět.

Jsme zpátky z Bradavic v DDM

18.08.2020

V sobotu 14.8.2020 jsme se vrátili z čtrnáctidenního pobytu ze školy čar a kouzel z Bradavíc. Jelikož původní Bradavické koleje byly začarovány, Moudrý klobouk studenty rozřadil do šesti barevných kolejí (oranžová, červená, modrá, zelená, černá, žlutá).
Navštívili jsme banku u Gringottových, kde si studenti vybrali své peněžní účty a měli možnost nakoupit v Příčné ulici. Nakoupili si hůlky, učebnice, brky na psaní, ale také žáby, klobouky, dračí vejce a mnoho dalšího. Trénink na velký Famfrpálový turnaj byl na každodenním rozvrhu. Vítězný tým měl tu možnost zahrát si s profesionálním týmem hráčů Famfrpálu, učitelským sborem. 
Oslavili jsme Předvečer všech svatých a prožili společně Vánoce. Temné síly nás vyhnaly z tábora ale záchranný autobus nás odvezl do bezpečí na Zvíkov, kde jsme nastoupili na palubu lodi. Po cestě nás přepadli piráti, se kterými jsme nakonec společnými silami našli poklad. Ke konci týdne nás čekal mudlovský den během kterého si studenti vystřelili z luku, vzduchovky, zajezdili v buggy, zahráli paintball nebo prošli po slackline. V rámci tréninku na Famfrpál jsme odstartovali závody na košťatech, které ale překazili mozkomorové. Mozkomory se nám však povedlo zahnat pomocí sesílání našich mocných kouzel.
Donesla se k nám zpráva z ministerstva kouzel, že byl, pravděpodobně mozkomory, ukraden lexikon kouzel, ve kterém je mocný lektvar na zahnání veškerých temných sil, který se nachází na straně 490. Vydali jsme se na cestu za lexikonem, který střežil mocný kouzelník Jaromír. Požadovaná stránka však v lexikonu chyběla. Jaromír nám svým kouzlem pomohl zjistit, že je roztrhána na několik částí a stále na Bradavických pozemcích. Části stránky jsme společnými silami dali dohromady a zjistili tak postup na lektvar proti temným silám. Potřebné ingredience na lektvar se nám v zápětí zjevili v zapovězeném lese. Veškeré suroviny jsme smíchali dohromady tak, že nám lektvar z kotlíku vybublal. Poté nás čekalo vplížit se na tajné setkání smrtijedů s mozkomory a nalít umíchaný lektvar do jejich kotlíku s temnou magií. Lektvar zafungoval a zlé síly jsme zahnali. Prozatím. Společně jsme zakončili kouzelnické dobrodružství oslavením konce školního roku, ohňostrojem, připitím a závěrečnou Bradavickou diskotékou.