Novinky

02.06.2020 Kroužky 2020/2021

A je to venku ! Kroužky na další školní rok. Zveřejnili jsme pro vás naši nabídku kroužků, kterou neustále rozšiřujeme. Naleznete je v sekci KROUŽKY 2020/2021. Kroužky jsou zatím pouze k vidění, abyste se mohli rozmyslet, který kroužek je pro vás ten pravý. Přihlašování na naše kroužky spustíme 24. 8. 2020 v 18:00 tak buďte připraveni, ať vám nic neuteče.

22.05.2020 INFORMACE K TÁBORŮM

Radostná zpráva, pokud se epidemiologická situace v ČR nezmění, tábory budou! Připravujeme pro Vás dokumenty, které budou odpovídat požadavkům Ministerstva zdravotnictví, následně Vám budou zaslány emailem a také budou ke stažení u jednotlivých táborů. Prosím věnujte jim zvýšenou pozornost. Platby táborů můžete začít provádět.

11.05.2020 DDM BEROUN STÁLE UZAVŘENO

Upozorňujeme, že DDM Beroun je pro veřejnost stále uzavřené. V provozu není dětská herna, společenský sál. Do konce školního roku již zájmové útvary neotevřeme. Prosím sledujte článek AKTUÁLNÍ INFORMACE, kde se vše podrobně dozvíte.

09.03.2020 UZAVŘENÍ DDM BEROUN

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví se od 11. 3. 2020 budova DDM Beroun uzavírá. Nebudou probíhat kroužky, semináře, akce, workshopy a nebude otevřena ani hernička. Ruší se též všechny aktivity v Drahelčicích, Hýskově, Rudné, Zdicích a Žebráku. Děkujeme za pochopení. Mgr. Petra Zavadilová ředitelka DDM Beroun

Jak na nudu

12.03.2020

Tento projekt byl vymyšlen a založen po rozhodnutí ministerstva zdravotnictví o uzavření škol na základě šíření pandemie COVID-19 způsobené koronavirem SARS-CoV-2. Na základě tohoto rozhodnutí jsme i my byli nuceni uzavřít budovu a přerušit tak konání kroužků a akcí. 
Jelikož naším cílem je vás zabavit (prostřednictvím mimoškolních aktivit a zájmového vzdělávání), cítíme i teď jakousi povinnost poradit vám, jak na nudu, alespoň prostřednictvím dostupných prostředků, kterými jsou v dnešním světě hlavně internet a sociální sítě. 
V následujících dnech tak budete mít možnost odebírat různé videonávody, ale i materiály k vytištění, díky kterým se doma rozhodně nudit nebudete vy, ani vaše děti!
Nezapomeňte nás sledovat také na Facebooku, kde se můžete vždy pod daný příspěvek pochlubit svou fotkou - a možná si i zasoutěžit. Na našem instagramovém účtu se zase dozvíte něco ze zákulisí nejen tohoto projektu.

Doufáme tedy, že se společně zabavíme, alespoň touto cestou a budeme tak na svět koukat zase optimisticky!

Více o tomto projektu se dozvíte v záložce: JAK NA NUDU a také na našich sociálních sítích.