Novinky

09.09.2020 Vstup do prostor DDM pouze s ochranou úst a nosu.

Dle zákona od 10.9.2020 vstup do DDM Beroun pouze s ochranou dýchacích cest (ústa a nos). Prosíme rodiče a děti aby si při vstupu do prostor budovy DDM nasadili roušku či jinou ochranu dýchacích cest. Děkujeme.

04.09.2020 Blíží se začátek kroužků

Většina kroužků začíná v týdnu od 14.9.2020. Konkrétní datum je uvedeno u jednotlivých kroužků. V tuto chvíli je již spuštěno on - line přihlašování na kroužky. V případě potíží s přihlašováním volejte na tel. 774 950 671

02.06.2020 Kroužky 2020/2021

A je to venku ! Kroužky na další školní rok. Zveřejnili jsme pro vás naši nabídku kroužků, kterou neustále rozšiřujeme. Naleznete je v sekci KROUŽKY 2020/2021. Kroužky jsou zatím pouze k vidění, abyste se mohli rozmyslet, který kroužek je pro vás ten pravý. Přihlašování na naše kroužky spustíme 24. 8. 2020 v 18:00 tak buďte připraveni, ať vám nic neuteče.

22.05.2020 INFORMACE K TÁBORŮM

Radostná zpráva, pokud se epidemiologická situace v ČR nezmění, tábory budou! Připravujeme pro Vás dokumenty, které budou odpovídat požadavkům Ministerstva zdravotnictví, následně Vám budou zaslány emailem a také budou ke stažení u jednotlivých táborů. Prosím věnujte jim zvýšenou pozornost. Platby táborů můžete začít provádět.

Jak na nudu

12.03.2020

Tento projekt byl vymyšlen a založen po rozhodnutí ministerstva zdravotnictví o uzavření škol na základě šíření pandemie COVID-19 způsobené koronavirem SARS-CoV-2. Na základě tohoto rozhodnutí jsme i my byli nuceni uzavřít budovu a přerušit tak konání kroužků a akcí. 
Jelikož naším cílem je vás zabavit (prostřednictvím mimoškolních aktivit a zájmového vzdělávání), cítíme i teď jakousi povinnost poradit vám, jak na nudu, alespoň prostřednictvím dostupných prostředků, kterými jsou v dnešním světě hlavně internet a sociální sítě. 
V následujících dnech tak budete mít možnost odebírat různé videonávody, ale i materiály k vytištění, díky kterým se doma rozhodně nudit nebudete vy, ani vaše děti!
Nezapomeňte nás sledovat také na Facebooku, kde se můžete vždy pod daný příspěvek pochlubit svou fotkou - a možná si i zasoutěžit. Na našem instagramovém účtu se zase dozvíte něco ze zákulisí nejen tohoto projektu.

Doufáme tedy, že se společně zabavíme, alespoň touto cestou a budeme tak na svět koukat zase optimisticky!

Více o tomto projektu se dozvíte v záložce: JAK NA NUDU a také na našich sociálních sítích.