Novinky

02.06.2020 Kroužky 2020/2021

A je to venku ! Kroužky na další školní rok. Zveřejnili jsme pro vás naši nabídku kroužků, kterou neustále rozšiřujeme. Naleznete je v sekci KROUŽKY 2020/2021. Kroužky jsou zatím pouze k vidění, abyste se mohli rozmyslet, který kroužek je pro vás ten pravý. Přihlašování na naše kroužky spustíme 24. 8. 2020 v 18:00 tak buďte připraveni, ať vám nic neuteče.

22.05.2020 INFORMACE K TÁBORŮM

Radostná zpráva, pokud se epidemiologická situace v ČR nezmění, tábory budou! Připravujeme pro Vás dokumenty, které budou odpovídat požadavkům Ministerstva zdravotnictví, následně Vám budou zaslány emailem a také budou ke stažení u jednotlivých táborů. Prosím věnujte jim zvýšenou pozornost. Platby táborů můžete začít provádět.

11.05.2020 DDM BEROUN STÁLE UZAVŘENO

Upozorňujeme, že DDM Beroun je pro veřejnost stále uzavřené. V provozu není dětská herna, společenský sál. Do konce školního roku již zájmové útvary neotevřeme. Prosím sledujte článek AKTUÁLNÍ INFORMACE, kde se vše podrobně dozvíte.

09.03.2020 UZAVŘENÍ DDM BEROUN

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví se od 11. 3. 2020 budova DDM Beroun uzavírá. Nebudou probíhat kroužky, semináře, akce, workshopy a nebude otevřena ani hernička. Ruší se též všechny aktivity v Drahelčicích, Hýskově, Rudné, Zdicích a Žebráku. Děkujeme za pochopení. Mgr. Petra Zavadilová ředitelka DDM Beroun

Velikonoční soutěž

16.04.2020

Letošní Velikonoce sice neproběhnou tradičně, ale i tak si je společně můžeme užít!Stačí vyfotit svou velikonoční výzdobu, kterou jste s dětmi vyráběli a nahrát ji na Instagram, kde označíte náš účet, abychom příspěvek našli. A pak už jenom hlasujte! Na 5 výherců čeká velikonoční balíček, který si budou moci vyzvednout u nás v budově DDM Beroun, po skončení nouzového stavu. Těšíme se na vaše příspěvky!
Kompletní pravidla soutěže naleznete zde:

 

PRAVIDLA:

               
 

 

CENY: 

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ:


Naší soutěže se účastnily celkem 2 soutěžní fotografie. Účastníkům děkujeme a zároveň gratulujeme k výhře! Cenu si mohou vyzvednout po skončení nouzového stavu na adrese: U Stadionu 787, Beroun. 

1. MÍSTO:2. MÍSTO: