Novinky

09.03.2020 UZAVŘENÍ DDM BEROUN

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví se od 11. 3. 2020 budova DDM Beroun uzavírá. Nebudou probíhat kroužky, semináře, akce, workshopy a nebude otevřena ani hernička. Ruší se též všechny aktivity v Drahelčicích, Hýskově, Rudné, Zdicích a Žebráku. Děkujeme za pochopení. Mgr. Petra Zavadilová ředitelka DDM Beroun

VÝTVARNÉ ODDĚLENÍ

03.02.2020 Výtvarné oddělení DDM poskytuje zájmové vzdělávání pro všechny věkové kategorie od žáků mateřských škol až po seniory.
Cílem výtvarného oddělení je přiblížit celé spektrum výtvarných i řemeslných technik, rozšířit vizuální gramotnost, rozvíjet u dětí jemnou motoriku, zprostředkovávat setkání s umělci a odborníky z praxe.
Výtvarné oddělení dále zajišťuje dekorace a kostýmy pro akce DDM, jako jsou například Halloween v muzeu, Mikuláš v muzeu, Čertovské odpoledne, Čarodějnický rej, Cesta za pohádkou a mnohé další. 
Nedílnou součástí výtvarného oddělení je nabídka seminářů  https://www.ddmberoun.cz/seminare.
Jedná se o jednorázové výtvarné dílny připravené na míru kolektivu žáků mateřských i základních škol, školním družinám či jiným skupinám. 
Mezi tradiční akce DDM patří výtvarné workshopy, dříve uváděné pod názvem Sobotní tvoření. Od loňského roku na ně plynule navázaly Tvořivé podvečery. Naším záměrem je nabídnout tvoření za dostupnou cenu co nejširší veřejnosti. Náš projekt nabízí kreativní společné tvoření, bez shánění potřebného materiálu, odborných tiskovin. To vše za symbolickou cenu, která je dostupná všem a nezatíží rodinný rozpočet. 
Akce je určena pro dospělé, seniory, rodiče s dětmi, jednoduše pro všechny, kteří mají chuť do vyrábění. Konat se bude od ledna 2020 vždy jeden podvečer v měsíci s ohledem na prázdniny, svátky a další akce v čase od 17:00 do 19:00. 
 
Bc. Daniela Doležalová