Novinky

13.10.2020 DDM Beroun UZAVŘENO do 3.11.2020

Z důvodu vládních nařízení je DDM Beroun stále uzavřeno, ale pro nás to není žádnou překážkou. Vedoucí pedagogové jednotlivých kroužků už vymýšlí nejrůznější varianty, jak bychom mohli společně pokračovat. Na webu MÍT KAM JÍT ( https://mitkamjit.cz) naleznete nejrůznější aktivity, které připravili domy dětí a mládeže z celé ČR, ale také aktivity připravené námi pro vás během našeho jarního projektu JAK NA NUDU (https://www.ddmberoun.cz/projekty-jak-na-nudu). Zvládneme to společně. Všem přejeme pevné zdraví a veselou mysl.

05.10.2020 VYJÁDŘENÍ K UZAVŘENÍ DDM

OMLOUVÁME SE, ALE Z ROZHODNUTÍ KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE STŘEDOČESKÉHO KRAJE JE ČINNOST DDM BEROUN OD 5. 10 DO 18. 10.2020 OMEZENA. JE ZAKÁZÁNA PŘÍTOMNOST OSOB NA KROUŽCÍCH – TUDÍŽ JSME ZAVŘENI. O DALŠÍM POSTUPU VÁS BUDEME INFORMOVAT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. MGR. PETRA ZAVADILOVÁ

09.09.2020 Vstup do prostor DDM pouze s ochranou úst a nosu.

Dle zákona od 10.9.2020 vstup do DDM Beroun pouze s ochranou dýchacích cest (ústa a nos). Prosíme rodiče a děti aby si při vstupu do prostor budovy DDM nasadili roušku či jinou ochranu dýchacích cest. Děkujeme.

04.09.2020 Blíží se začátek kroužků

Většina kroužků začíná v týdnu od 14.9.2020. Konkrétní datum je uvedeno u jednotlivých kroužků. V tuto chvíli je již spuštěno on - line přihlašování na kroužky. V případě potíží s přihlašováním volejte na tel. 774 950 671

02.06.2020 Kroužky 2020/2021

A je to venku ! Kroužky na další školní rok. Zveřejnili jsme pro vás naši nabídku kroužků, kterou neustále rozšiřujeme. Naleznete je v sekci KROUŽKY 2020/2021. Kroužky jsou zatím pouze k vidění, abyste se mohli rozmyslet, který kroužek je pro vás ten pravý. Přihlašování na naše kroužky spustíme 24. 8. 2020 v 18:00 tak buďte připraveni, ať vám nic neuteče.

22.05.2020 INFORMACE K TÁBORŮM

Radostná zpráva, pokud se epidemiologická situace v ČR nezmění, tábory budou! Připravujeme pro Vás dokumenty, které budou odpovídat požadavkům Ministerstva zdravotnictví, následně Vám budou zaslány emailem a také budou ke stažení u jednotlivých táborů. Prosím věnujte jim zvýšenou pozornost. Platby táborů můžete začít provádět.

Halloween v muzeu

30.10.2019

Tato akce se konala ve čtvrtek 24. 10. a byla přístupná po celý den. V dopoledních hodinách si trasu prošly hlavně děti ze školek z širokého okolí, zatímco odpoledne chodily převážně družinové děti. Akci si však užili i rodiny s dětmi. 
Letošní Halloween byl ještě něčím zvláštní – nesl se v duchu strašidelné pohádky Coco. Hned jak děti vstoupily do muzea, ocitly se rázem uprostřed této pohádky. Do děje byly vtaženy hned na prvním stanovišti, kde jim pohádkové postavy nastínily, co je v říši mrtvých čeká. Na cestu jim rozdaly svítící náramky a poslaly je na trasu. Hned za dveřmi však čekal první kostlivec, který pro ně měl úkol, za jehož splnění dětem věnoval vzácnou radu – v říši mrtvých totiž nikdo nesmí poznat, že jsou živé. Děti tedy dostaly masky, které je po celou trasu chránily před prozrazením, a vydaly se směle dál. Čekala na ně rozcvička kostí, na které rozhýbaly své kostry. Na každém stanovišti pak děti sbíraly razítka na své masky, jako důkaz, že stanoviště absolvovaly. Setkaly se dokonce se samotným Ectorem a Miguelem, se kterými si pořádně zazpívali. Ještě v říši mrtvých si děti ozdobily svou masku a pak už zamířily na most, který je zavedl zpět do světa živých. Před odchodem jim babi Coco udělila medaili za to, že celou říši prošli. 
I letošní Halloween tak slavil obrovský úspěch nejen na straně účastníků. My si jako pořadatelé tak obrovské účasti vážíme. Velké díky však patří také Muzeu Českého krasu, městu Beroun a všem dobrovolníkům, kteří na akci pomáhali. Těšíme se na další spolupráci.
Závěrem bychom chtěli všechny pozvat na některé z našich listopadových akcí. 17. listopadu společně rozsvítíme centrum Berouna v rámci Lampionového průvodu. 23. listopadu se naladíme na předvánoční atmosféru na workshopu Adventní věnce. Ten samý den u nás budete moci bloudit v našem Světýlkovém bludišti. Veškeré informace a novinky se vždy včas dozvíte na našich webových (www.ddmberoun.cz) a facebookových stránkách (Dům dětí a mládeže Beroun).  

Tereza Richterová