Novinky

14.10.2019 UPOZORNĚNÍ

24. 10. 2019 se z důvodu konání akce Halloween v muzeu ruší kroužky. Děkujeme za pochopení.

08.10.2019 UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme že 18. 10. bude z důvodu příprav na akci Hrajeme si s bububáky, která se koná v sobotu 19. 10., zavřený společenský sál pro rodiče s dětmi. Děkujeme za pochopení.

30.09.2019 VOLNÁ MÍSTA V KROUŽCÍCH 2019/2020

Stále přijímáme nové členy do kroužků. Na výběr je pestrá škála zájmových útvarů - technické, výtvarné, hudební, keramické, přírodovědné, chemické, všestranné či sportovní.

Dům dětí a mládeže Beroun je zpět

02.10.2019

My v létě rozhodně nezaháleli. Máme za sebou úspěšný konec školního roku a s ním ruku v ruce slavnostní zakončení všech našich zájmových kroužků. Poté následoval pobytový tábor PUSTÝ OSTROV v Čimelicích, pět báječných příměstských táborů a milion zážitků s těmi nejlepšími - s dětmi. Zúčastnili jste se akce LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI na koupališti? Tak to jsme se jistě potkali. A nespočet akcí, ať v Berouně, či ve Zdicích máme před sebou. Dovolím si Vás pozvat na tu nejbližší, a to 21.9.2019 v DDM Beroun pod názvem DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.  Zde budete mít možnost nahlédnout takzvaně pod pokličku. Pod pokličku naší celoroční práce. Váháte, pro který kroužek se rozhodnout? Zda sportovní, taneční, technický, modelářský, počítačový, keramický, hudební, všestranný, rukodělný nebo výtvarný? Naši pedagogové Vám budou tento den plně k dispozici a dozvíte se od nich vše potřebné. 
Veškeré další informace jsou k nahlédnutí na stránkách www.ddmberoun.cz , na instagramu a kompletní fotodokumentace také na flickru. Není však nad osobní setkání. Tak přijďte mezi nás. 
Klidný začátek školního roku. 
Za DDM Beroun. 
Lucie Bálková