Novinky

20.09.2021 UPOZORNĚNÍ 27. 9. 2021 KROUŽKY NEBUDOU

Dne 27.9.2021 se nebudou konat žádné zájmové útvary (kroužky). Děkujeme za pochopení Tým DDM Beroun

25.08.2021 Přihlašování na kroužky pro šk.rok 2021/2022

Vážení rodiče, od 23. 8. 2021 je otevřeno přihlašování na kroužky pro školní rok 2021/2022. Jsme moc rádi, že děti do kroužků přihlašujete. Prosím ty, kteří ještě váhají, aby své ratolesti přihlásili včas – místa se plní. Prosím všechny, dodržujte naše pravidla: - Zkontrolujte věkovou kategorii – pokud dítě neodpovídá věkem, bude zapsáno pouze jako náhradník a až poté co se kroužek rozjede, bude možné (pokud bude volná kapacita) dítě přidat. - U kroužků pro rodiče a děti je nutné přihlásit i rodiče (druhá platba bude odmazána). - U plateb uvádějte správný variabilní symbol a do poznámky pište jméno dítěte. Děkujeme a už se těšíme na zahájení činnosti tohoto školního roku.

WORKSHOP Zvířátka kolem nás

10.05.2021WORKSHOP Zvířátka kolem nás


Už jste se někdy rozhlédli kolem sebe v přírodě? A zjistili jste kolik života v ní je? Tímto workshopem provedu vaše děti a společně nakoukneme pod kůru stromů, do lesa do houštin, ale i vzhůru k mrakům. Pojďte se mnou poznávat naše zvířátka. Každý týden mám připravený dvouhodinový program, ve kterém se věnuji vždy jednomu ze zvířat. Prozkoumáme jelena s laní a jejich malého kolouška. Dále se podíváme na místo, kde to velmi bzučí, zavítáme na návštěvu ke včelkám. Seznámíme se s nimi i s jejich pestrým životem.

Na každém workshopu si povídám s dětmi nejen o zvířátkách, ale i o všem, co máme kolem sebe. Společně prozkoumáváme listy stromů, poznáváme kytičky a také si povídáme zajímavosti o přírodě. Hrajeme hry, u kterých se vždy něco naučíme, a zároveň poznáváme nové kamarády se stejným zájmem pro přírodu, jaký máme i my.

Na workshop se zvířátky se můžete přihlásit na telefonním čísle +420 602 579 587 nebo emailu marcela.sucha@ddmberoun.cz .

Více informací o podmínkách přihlášení naleznete ZDE


Těším se na všechny nové zájemce o přírodu.

Marcela