Novinky

20.09.2021 UPOZORNĚNÍ 27. 9. 2021 KROUŽKY NEBUDOU

Dne 27.9.2021 se nebudou konat žádné zájmové útvary (kroužky). Děkujeme za pochopení Tým DDM Beroun

25.08.2021 Přihlašování na kroužky pro šk.rok 2021/2022

Vážení rodiče, od 23. 8. 2021 je otevřeno přihlašování na kroužky pro školní rok 2021/2022. Jsme moc rádi, že děti do kroužků přihlašujete. Prosím ty, kteří ještě váhají, aby své ratolesti přihlásili včas – místa se plní. Prosím všechny, dodržujte naše pravidla: - Zkontrolujte věkovou kategorii – pokud dítě neodpovídá věkem, bude zapsáno pouze jako náhradník a až poté co se kroužek rozjede, bude možné (pokud bude volná kapacita) dítě přidat. - U kroužků pro rodiče a děti je nutné přihlásit i rodiče (druhá platba bude odmazána). - U plateb uvádějte správný variabilní symbol a do poznámky pište jméno dítěte. Děkujeme a už se těšíme na zahájení činnosti tohoto školního roku.

Obnovení činnosti

06.05.2021

OBNOVENÍ ČINNOSTIVážení rodiče a milé děti,
 
od 4. 5. 2021 nám bylo umožněno zahájit osobní přítomnost dětí, žáků, studentů a ostatních účastníků na zájmovém vzdělávání s omezeními:

  • v budově 3 účastníci a 1 pedagog,
  • venku 19 účastníků a 1 pedagog s dodržením pravidla, že na 1 osobu vychází 15m2.
Podmínka pro možnou účast dítěte je, že vždy doloží čestné prohlášení, resp. čestné prohlášení svého zákonného zástupce, že ve škole nebo školském zařízení absolvoval nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem.
Podmínka pro možnou účast neškoláka je, že vždy doloží čestné prohlášení že:
a) absolvoval nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
b) absolvoval nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním
výsledkem, nebo
c) má vystaven certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-
19, a od aplikace uplynulo nejméně 14 dní, nebo
d) prodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u ní doba izolace neuplynulo více
než 90 dní, nebo
e) prokáže potvrzením od zaměstnavatele, že absolvoval nejdéle před 72 hodinami test na stanovení
přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem.
 
Čestné prohlášení naleznete v příloze.
 
Instrukce, jak to udělat v případě, že děti nebo dospělí nejsou testováni ve škole nebo v zaměstnání nebo je od testu více než 72 hodin zatím nepřišly. Jakmile informace obdržíme, budou zveřejněny na webových stránkách DDM.
 
Vzhledem k trvajícím omezením jak uvnitř (3 žáci/účastníci), tak venku (20 osob) se nejedná o obnovení běžného zájmového vzdělávání, ale o otevření možnosti nabídnout tam, kde to charakter vzdělávání a velikost skupiny umožňuje, prezenční aktivity ve větším rozsahu než doposud.
V našich podmínkách není možné otevřít všechny kroužky. Z těchto důvodů Vám nabízíme venkovní aktivity. Nabídku na měsíc květen naleznete v příloze. Tuto nabídku budeme postupně doplňovat o další aktivity.
 
S přáním hezkých dnů Mgr. Petra Zavadilová

 Aktualizace: Dnes 7. 5. 2021 přišla zpráva, že skupina účastníků venku se může sejít až v počtu 30 osob. Další pozitivní zpráva je, že děti do 6 let nemusí být testovány, ale zatím nevíme, zda a jak budou dokládat negativitu.....omlouvám se, ale zprávy chodí, tak jak chodí.....snad již bude lépe Mgr. Petra Zavadilová 


ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ.png